Super Bmw 320i , full extra , 2012 , Euro6 HYBRID

Shitet nga: Elis Sot 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Start & stop për ndezje
start & stop për trafik
Navi i madh , tv , dvd , aux , usb , telefon , bluetoth
pilot automatik , drita ksenon , komanda ne timon
hibride punon me bateri 150 km / 0 konsum .
Kambio Automatike 9G tronik
Motorr 200 benzine Twin turbo
Super e shpejt dhe ekonomike
Me 128 mij km me garanci me prov te bmw .
Të gjitha shërbimet e sapo bëra andej me detaj
Goma akull të reja te 4 te 2019 . Disqe sport
Sendile me ngrohje , timon me ngrohje
Sallon bezh akull pa as1 gervishtje
Baxha xhami , klima dixhitale . etj etj
Full opsione
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim