lezhe

3 200 EUR

Shitet nga: Mario 30 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw 320D ne gjendje optimale! Makina me targa shqipetare dhe dogana e bere ne tetor 2015! 6 marsha 150 kuaj fuqi!
Leaflet
Në fillim