❌E SHITUR❌

5 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 17 Nën 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 700 EUR
U SHIT 4 600 EUR
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet BMW seria 3 motorr 2.0 diesel START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar 186.000Km Origjinale me liber sherbimi!Garanci per Km!Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic Baxha xhami Navigator i madh me gps Drita bi xenon me vete pozicionim sipas terrenit clima digitale bi zona (funksionale)Sendile me Ngrohje Sensore parkimi origjinal kasetofon me CD player MP3 komanda ne timon sensore drite sensore shiu pilot automatik (cruise control)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)disqe alumini origjinal BMW Goma te reja BRIDGESTONE etj makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 3 600 EUR
E SHITUR 2 450 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione