❌E SHITUR❌

4 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 21 Qer 17:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
❌❌E SHITUR❌❌ 2 500 EUR
❌E SHITUR❌ 3 300 EUR
❌U SHIT❌ 2 900 EUR
❌U SHIT❌ 6 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
✅:OKAZION!BMW SERIA 3 2.0 NAFT VITI 2006
✅:CMIMI: EURO I DISKUTUSHEM
✅:ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
✅:GOMA 95% ME DISQJE ALUMINI
✅:PA GERVISHJE NE PAMJE VIZIUALE
✅:KAMBIO:MANUAL 6+1 MARSHE
✅:DIESEL 2.0 DIESEL
✅:DRITA AUTO
✅:TAPICERI COP SHUM E MIRBAJTUR
✅:SENSOR PARKIMI MBRAPA
✅:CD PLAYER MP3
✅:ABS ESP AIRBAG
✅:PASQYRA ME PALOSJE DHE ANTIVERBUESE
✅:START E STOP
✅:MBYLLJE QENDRORE 2 CELSA ORIGINAL
✅:XHAMA TE ZI
✅:BAXHA XHAMI
✅:E SHUM OPSIONA TJ.
✅:KONDICIONER E CILA PUNON PERFEKT
✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI.

KLIKO FAQA INSTAGRAM

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 2 800 EUR
Në fillim