BMW 320 dizel

2 200 EUR

Shitet nga: BMW 02 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shes BMW 320 me nafte shume ekonomike ne gjendje shume te mire si motorrike dhe xhenerike, makina ka te gjitha sherbimet e kryera, me clima hapje bagazhi me pult disqe alumini origjinale. Makina ka dokumenta te prera deri ne Shkurt 2018. eshte shume e paster si nga pamja e jashtme ashtu edhe nga tapiceria.
Leaflet
Në fillim