BMW 320d touring -04

5 200 EUR

Shitet nga: lulzim 24 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet bmw 320d me portobagash.
Makina esht ngjyre blu, me naft, marshe manuale,makina ka 163.000 km.
Makina i ka letrat te paguara gjer ne gusht, ajo esht ne gjendje shum te mir dhe esht è mbajtur mirë gjendja motorrin shum è mirë, 140 kuaj fuqi.
Makina nuk esht perdorur shum, per ma shum informacione merrni numrin è telefonit
Leaflet
Në fillim