Shitet BMW 320

2 200 LEK

Shitet nga: Izmir 13 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet BMW 320 nafte. Me timon ne krah te kundert. Shume e mirembajtur. Me dogane dhe letra te rregullta. E gatshme per cfar do lloj prove. Cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim