BMW 320d xdrive 2014

13 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: HasaTex 29 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kaftë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw 320d xdrive , 253000 km .
Sherbimet e bera ka dhe 8000 km per te bere perpara se te behen te rejat, ferrota , tambure te reja. Me gjendje shume te mire pa asnje difekt.
Makina eshte blere ne zvicer ne gjendje shume te mire. E gatshme per kontroll.
Shitet per arsye mos perdorimi.
HasaTex
0692032323
Leaflet
Në fillim