BMW E98 318 Look M3 -98

1 700 EUR

Shitet nga: joni 28 Maj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Coupe
Prodhuesi
Seri 3 / BMW
Modeli
318
OKAZION

makina eshte me dokumenta te regullta e paster shum si brenda dhe jashte cmimi 1800 euro
me baxha vetem bleres serioze
Leaflet
Në fillim