BMW 318 benzin+gaz

1 300 EUR

1 700 EUR

Shitet nga: Visi 11 Maj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
318
Shitet makin BMW seria m 3 gaz-benzin 1.8 teper ekonomike me impjan te shenuar ne lej siguracioni I ka mbaruar kurse kolaudimi dhe taksat mbarojne nr qershor
Leaflet
Në fillim