BMW318 COUPE 99 NAFT 1.7 -99 me letra te paguara

1 400 EUR

Shitet nga: aa 23 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 290 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 3 / BMW
Modeli
318
BMW COUPE 1.7NAFT 99 DISQE ALUMINI NGJYRE GRI XHAMA ELEKTRIKE TAKSA TE PAGUARA DERI NE TETOR SIGURACIONI MBARON PER 10 DITE NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE 1400 EURO I DISKUTUESHEM
MAKINA NDODHET NE TIRANE
Leaflet
Në fillim