Bmw e39 528i

2 500 EUR

11 240 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Redi 31 Gush 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj

From
Advertiser
Viti
1998
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
35 000 - 39 999
Karburanti
Gaz (TNG) / Benzinë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E kaltërt
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 2 / BMW
Modeli
228
Shitet bmw e39 528i
Makina eshte eshte super gjendje.Navi origjinal,kamer mrapa,baxho xhami,sendileje bezh dhe me memorje eshte full ne llojin e saj.Makina i ka letrat e paguara deri nfund te vitit.Makina eshte me impjant gazi.Sherbimet e sapo bera goma te reja.Cmimi:2500€
Leaflet
Në fillim