Bliiiiiii

50 000 EUR

Shitet nga: eri 05 Dhj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
218
bli lire dhe mire
eri
Leaflet
Në fillim