BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

Shitet nga: BMW Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: Seri 1 M Coupé
BMW Seria 1 2.0D DRIVE BUSINESS EDITION INDIVIDUAL SPORTPACKET - FACTORY
-EURO 4 DPF
-Kambio MANUALE
-1 DORE MAKINE
-TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI
-Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAPA)
-NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM-
-TAPICERI SPORTPACKET
-NGROHJE SEDILJESH PARA
-RIMESO INDIVIDUAL
-XHAMA TE ZINJ
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PAKETA CHROME BRENDA & JASHTE
– ESP (KONTROLL I STABILITETIT)
-SISTEMI I FRENIMIT ABS
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-PASQYRA FOTOKROMATIKE+ ME OPSION PALOSJE -ILS SISTEM INTELIGJEN I DRITAVE
-Sediljet e pasme të palosshme
-Sediljet e mbrapme opsion per Femijet ISOFIX E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë
-Goma TE REJA 100% MICHELINE) te sapovendosura
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
-E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
- CMIMI I DISKUTUESHEM
NR 00355692029003
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim