BMW Seria 1

Shitet nga: Dritan Dje 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: Seri 1 M Coupé
BMW Seria 1 120D ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera. E paster si brenda dhe jashta. Disqe origjinale. Bejm dhe nderrim. Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim