BMW Serie 1

5 900 EUR

Shitet nga: Gent_Hyseni 26 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
BMW seria 1 kupe 170 kuaj fuqi cilindrata 200 viti 2009 ne gjendje shume te mire, i sa po ardhur nga Italia me dogane te paguar dhe gati per targim.
Gent_Hyseni
+355695251814
Leaflet
Në fillim