BMW serie 1 benzin

5 800 EUR

Shitet nga: Erjon 15 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Bmw seria 1 viti .12.2005 motor 2.0 benzin ne gjendje Te shkelqyer makina sapo e ardhur nga gjermania e paisur me letra shqiptare me sensor parkimi mrapa dhe sendile me ndroje 2 celsa
Cmimi 5.800euro i diskutushem per ma shum tel 0683447954
Leaflet
Në fillim