bmw seria 1

5 800 EUR

Shitet nga: luvi 28 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
bmw seria 1 viti 2007
2.0 nafte full opsion start stop
sensor para dhe mrapa sendilje me ngrohje
fiket ne trafik shum e shpejt te gjith sherbimet e bera
nr tel 0686141568 dhe whatsapp
Leaflet
Në fillim