Shitet Bemv x5

2 200 EUR

Shitet nga: Beni 03 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
123
Shitet BmvX5 ne gjendje gjenerike dhe motorike super malina esht me krah anglez
Leaflet
Në fillim