BMW SERIA 1 (( 123 D)) nafte~ 2010 ~ AUTOMATIKE ~

7 500 EUR

Shitet nga: Bmw 01 Korr 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
123
BMW 123 D ( nafte) FACELIFT⭕️
viti 12/2009 model (2010) -motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpejte) -M sport paket -kambio automat steptronic -bixenon te adaptueshem sipas rruges -pipa per lajre feneresh -navigator GPS -komanda ne timon -tempomat shpejtesie -kompiuter bordi -sensor parkimi -265447km -cd player dvd,USB,AUX -sendile M-sport lekure me fryerje -goma 16" te reja. -makina eshte ne gjendje perfekte. Vaj motorri filtra te saponderruara. Vaji i kambios i nderruar. sherbimet te gjitha te kryera..siguracion taksa te kolaudim deri ne maj 2020 E ardhur nga zvicra. 🇨🇭
Cmimi :7500 euro i diskutueshem
Kontakt: +355 69 961 5182
Leaflet
Në fillim