BMW 120 automat nafte

Shitet nga: bmw 16 Tet 04:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
Shitet BMW seria 1: 120d ne me 159000 kilometra origjinale,kambio automatike,look M origjinal,klima me dy zona, comfort access (hapje mbyllje te doreza me ane te gishtit) ,navigator, 2 celsa,ndezje me buton,cruise control,baxho,sensor parkimi para dhe mbrapa,sedilje me perthyrje dhe me ngrohje,angel eyes,bixenon, aux,xhamat mbrapa te erret origjinal,gomat e reja,disqe nr 17,sensor shiu dhe drite.Makina eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim