U SHIT

5 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Maj 16:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 600 EUR
U SHIT 3 100 EUR
Audi A6 3.0 allroad Automat FULL 2011 13 500 EUR
Okazion!Volkswagen Touran 1.6 Gaz-Benzine 2011 5 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shitet BMW seria 1 motorr 2.0 diesel START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri lekure shum e paster clima digitale bi zona 12.06 (funksionale) kasetofon me CD player MP3 komanda ne timon sensore parkimi origjinal drita bi xenon fabrike pilot automatik (cruise control)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)disqe alumini origjinal BMW etj makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 800 EUR
U SHIT! 2 750 EUR
❌E SHITUR❌ 2 900 EUR
U SHIT 5 900 EUR
Në fillim