BMW

6 200 EUR

Shitet nga: Ervis 04 Gush 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
120
Marka 👉BMW Seria 1
Forca mottorrike 190kw
Lloji i kambjos👉Automatike
Karburanti 👉Nafte
Viti i prodhimit 👉2006
Kilometrat👉230mij
Cmimi 👉6200€
Nr i kontaktit👉0697261786
Pershkrim 👉 Bmw Seria1 2.0 Nafte AUTOMAT. Makina ka targa shqiptare me letra te paguara deri ne 25.11.2020 me xhama te zinn .Makina ne super gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale siç duken ne foto, ndezje me buton start-stop, clima control, CD player, AUX, fener xenon sensor parkimi para-mbrapa, sedile lekure M-sport Me memorje, ngrohje sedilesh, larse feneresh, butona ne timon cruise control e tjera, Cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim