Bmw seria 1.

4 700 EUR

6 200 EUR

Shitet nga: Besi. 17 Gush 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shes bmw seria 1,motor 2 mish naft shum ekonomike makina ka keto opsione xhama pasqyra elektrike dhe me palosje, klima me dy zona sedile me ngrohje sensor shiu dhe parkimi baxha xhami komando ne timon navi te madh sistem aux full extra.1 muaj ka qe ka ardhur nga germania me liber sherbimesh dokumentat e paguara per nje vit esht shum e paster si jash dhe brenda.mundesi nderrimi me benz 203 viti 2005
Leaflet
Në fillim