BMW Seria 1 - 120 D

3 850 EUR

Shitet nga: Bmw Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Bmw seria 1. 120 naft. Kamio Manuale 6 Marsha Viti 2005 Sapo Ardhur Me Dogan Paguar
Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike , Xhenerike
Ndezje start-stop. Kondicioner , Xhamat Elektrik 4 Goma Te Reja . Disje Alumini Shum eknomike dhe e shpejt. Cmimi 3850. € diskutushem. Mundesi Ndrrimi 069 32 62 291
Leaflet
Në fillim