Bmw 120

0 LEK

Shitet nga: Vilson 18 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shitet bmw 120 motorr 2.0 naft..klima sallon rrobe me sonsor ngrohje navigator panoram me te gjitha sherbimet e bera... makina ka nje muai qe ka ardhur nga gjermania me dogat te paguar dhe me targa
Makina shitet ose nderrohet
Per me shum informacione mundet te kontaktoni
0699963506
Leaflet
Në fillim