SHITE BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL

5 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DiamondAuto Sot 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
SHITE BMW SERIA 1 VITI PRODHIMIT 2005 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIKE 2.0 KM 161 000 E SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE CMIMI 5 200 EURO
DiamondAuto
  Online
+355697378222
Leaflet
Në fillim