Bmw seria 1

4 500 EUR

Shitet nga: Visi 11 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shitet makina
Makina esht ne gjendje shum te mire
Pronari 2 esht qe ka tani
225000 km te garantuara origjinale mund te kontrollohen nga ana juaj ku te deshironi.
Makina esht shum ekonomike si dhe shum e shpejt.
Goma michelin sport 3 80%
Cmim i diskutueshem
Leaflet
Në fillim