BMW seria 1 automat look M

Shitet nga: Bes Sot 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
Bmw Seria1 2.0liter benzin AUTOMAT sa po ardhur nga zvicra me dogan te paguar km orgjinale liber sherbimesh makina ne super gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale siç duken ne foto, ndezje me buton start-stop, clima control, CD player, AUX, fener xenon sensor parkimi para-mbrapa, sedile lekure
M-sport, ngrohje sedilesh, larse feneresh, butona ne timon, cruise control e tjera, Cmimi i diskutushem nr kontakti 0693676999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim