Bmw Seria 1

3 700 EUR

4 200 EUR

Shitet nga: Zzz 09 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe nga ana vizuale. Letrat e paguara per nje vit.
Ksenon ,baxha,sendilje me ngrohje.Goma 70%.
225000 km.
Leaflet
Në fillim