BMW seria 1 okazion

4 150 EUR

Shitet nga: Gokhan 13 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
BMW seria1 120d
nafte 2.0
Letrat jan ber deri ne fund te 2021.
Jan ndrruar vaj dhe filtra , makines i jan ber te gjitha sherbimet.
Gati per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim