BMW 120d

3 800 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Sabri 24 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shitet BMW seria 1 motorr 2.0 diesel START-STOP 220Mije Km!Makina disponon kambio manuale 6+1 marshe baxha xhami(Funksionale) clima digitale bi zona kasetofon me CD player MP3 + AUX (cruise control)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)disqe alumini origjinal BMW 2 celesa origjinal etj makina eshte ne gjendje te perkryer si estetike dhe mekanike...Dokumentat skadojn ne tetor 2021
Cmimi diskutushem!!!
Sabri
  Online
0699743091
Leaflet
Në fillim