BMW 120d

5 900 EUR

Shitet nga: BMW 05 Maj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
-BMW SERIA 1 120d E87
-VITI 2005
-MOTORRI 1.995 cm³
-KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC
-SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA +MBRAPA
-SENSOR SHIU+ DRITE+GOME
-NDEZJE ME BUTON START-STOP
-NAVI I MADH ME HAPJE-MBYLLJE AUTOMATIKE
-CD+DVD+RADIO+AUX+GPS+KARIKATOR ME 6 DISJE SHTESE NE BAGAZH
-BAXHA XHAMI
-FENERET BI-XENO ME LEVIZJE SIPAS TIMONIT DHE NE KTHESE+ LARJE FENERASH
-DRITA LED TE DOREZAT E DYERVE
-PASQYRA ANTIVERBUESE DHE ME PALOSJE AUTOMATIKE
-TAPICERI LEKURE BEZHE
-SENDILJE COMFORT ME HAPJE PERPARA +NGROHJE+FRYRJE CFRYRJE
-STOPA FACELIFT 2009
-TIMON MULTIFUNKSIONAL
-PILOT AUTOMATIK
-ABS,DTC
-SISTEM SATELITOR SOS
-CLIMA PARA ME 4 ZONA
-DISQE BBS 17''
-2 CELSA
ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE.
WHATSAPP : +355698132888
Leaflet
Në fillim