Bmw 120D 2008

1 EUR

6 200 EUR

Shitet nga: Elton 09 Qer 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
📂Vendodhja:👉🏻 Durres
📂Marka: Bmw 120D
📂Fuqia motorrike:👉🏻 2.0
📂Lloji i kambios:👉🏻 automatik
📂Karburanti:👉🏻 nafte
📂Viti prodhimit:👉🏻2008
📂Kilometrat:👉🏻198.000
📂Cmimi:👉🏻 I diskutueshem
📂Nr kontaktit:👉🏻0692670829
📂 Pershkrimi : shes bmw 120 nafte , automatik , tapiceri gjysem lekure , baxho , full options . Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike . Letrat deri ne dhjetor 2020
Elton
  Online
0692670829
Leaflet
Në fillim