Bmw 118d

7 500 EUR

Shitet nga: Adi 08 Jan 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Makina eshte ne gjendj shume te mire motorike dhe xhenerike, sherbimet e kryeta, dok te paguara deri ne dhjetor 2018,shume ekonomike, per cdo info merni ne cel,
Leaflet
Në fillim