Okazion Bmw Seria 3 Look 2010 Fulll

5 999 EUR

Shitet nga: Enes 22 Korr 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bmw seria 3 viti dhjetor 2006 me 208000Km origjinale . Manual me 6 Marshe , Sedilje me ngrofje , baxha xhami , full Led , super ekonomike dhe shum e shpejt . Sapo jan ber vaj dhe filtra me dat 26.04.2019 . Taksat kualidim siguracion sapo jane bere deri me - 01.04.2020 . Sherbime te bera , tambure , suport , ferrota , gomina , amortizator , rripi dinamos , rregullatori dinamos , etj . Makina esht shume e paster brenda dhe jasht nuk ka nevoj per fjale te shumta . Cmimi Diskutohet mbasi shifet makina . Mundesi nderrimi kontakt 0695555855 - Viber - Whats App ...................
》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》》
Leaflet
Në fillim