Bmw Seria 1 Naft 2010

6 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: LASTMOBILE 12 Korr 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
LASTMOBILE
Biznes  Dyqan Celularsh (Okazion) 2 600 EUR
iphone 6 gold 179 LEK
iphone 6 Silver 179 LEK
Samsung Galaxy s6 Okazion 135 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bmw seria 1 motorr 1.8 nafte viti 2010 ,220 mij km origjinale e sapo ardhur nga jasht me dogan dhe letra te prera per 1 vit,ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike,full ne versionin e saj ,ka dhe opsionin strart & stop.
Cmimi pak i diskutueshem.
LASTMOBILE
Last Mobile Shop 💎 @last.mobile 📞068 833 3968 ◾️CELULARE 📱 ◾️AKSESORE 💎 ◾️SERVIS ⚙️ instagram.com/last.mobile
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr.Sami Frasheri Bllok ngjitur me LSI Tregoje në hartë
00355688333968
https://instagram.com/last.mobile
LASTMOBILE
0688333968
Leaflet
LASTMOBILE
Sony ixperia C5 ultra 130 LEK
Biznes  Dyqan Celularsh (Okazion) 2 600 EUR
Galaxy S9 i Ri   459EUR 459 EUR
Galaxy S9+     128 GB 580 EUR
Në fillim