BMW seria 1 118d 2000cc Nafte 143kf super gjendje

5 700 EUR

8 500 EUR

Shitet nga: Tani Dje 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW 118d 09/2008, Metalizato(ngjyre e hirte). Kambio Manuale 6 marshe.
Motorr 2000cc nafte me 143kuaj/fuqi. EURO 4

Me 4 dyer. Me drita BiXenon Biokular dhe me daylight. Tapiceri e zeze e paster. Kroskoti me rafinatura inoks metalizato origjinale nga fabrika.

Taksa/Siguracion mini Kasko deri ne Nentor 2020.

Ndezja me button. Start&Stop system. (Ne semafor makina fiket automatikisht, 2 Celsa Elektronik(njeri i paperdorur kurre). Timon BMW origjinal ne gjendje shume te mire i levizshem sipas preferences dhe gjatesise.

Klima Auto-tronike bi-zona digitale.
Sedilje Comfort + Sportive gjysem elektrike(me jastek qe fryen cfryhen me buton).

Diferenciali aktiv - i Pasem. Sistem stabiliteti ESP, DTC.
System BMW Business Radio/CD/MP3/ AUX. Fish 12V per karikim.

Disqe Alumini 16” BMW origjinale ne gjendje te shume mire.

Goma 80% Para-Mbrapa NEXEN N8000 URS(RSC).
Frena, Tamburo te reja origjinale me fature.

Gjendja Motorrike dhe Xhenerike Shume e Mire dhe me te gjitha faturat e sherbimeve periodike te “BMW Passion”. MAKINA nuk me ka bere KURRE DIFEKT.

Shume e mirembajtur dhe e bukur :)
Shume ekonomike: 5.2 L/100km e kombinuar.
Targa AA dhe shume pak e perdorur ne Shqiperi( nuk ka bere me shume se 30.000 km).
Eshte perdorur vetem ne fundjave jashte TR.

SHERBIMET e kryera 22.04.2019.
Vaj Origjinal BMW dhe Filtra MAHLE/MANN origjinal me faturat perkatese tek BMW Passion. (gjithmone filtra dhe vaj origjinal)

SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI DHE DOMOSDOSHMERI PER MAKINE ME TE MADHE ME KAMBIO AUTOMATIKE!!
KILOMETRAT E PERSHKUARA 90% NE AUTOSTRADE.

cmimi i diskutueshem!

FLM

Leaflet
Në fillim