BMW Seria 1 -09 E81

5 000 EUR

6 200 EUR

Shitet nga: Ilirjan koci 19 Maj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet BMW Seria 1. 2009. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cfaredolloj prove nga ana juaj. Klima start and stop. Taksat ,siguracion, kolaudim te vlefshme deri ne shkurt 2021. Mundesi nderrimi me kawasaki z750-2007).
0695610137———
Ilirjan koci
0695610137
Leaflet
Në fillim