BMW 118i Mpacket

6 900 EUR

Shitet nga: Fatlum 30 Maj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bmw series 118i Mpacket cabrio Viti prodhimit 2009 Ne gjendje shum te mir dhe i ruajtur i adhur nga jasht Eshte pa dogan Qmimi 6900 euro Per kontakt viber +38344266014
VETURA ESHTE NE KOSOV
Leaflet
Në fillim