BMW 118d

4 300 EUR

4 900 EUR

Shitet nga: BMW 15 Korr 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW 118d 2.0 nafte. Super e shpejte dhe shum ekonomike. Makina esht ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike. Kambio manuale me 6 marsha, me kondicioner funksional, goma ne gjendje shum te mire, thuajse te reja, dekumentat deri ne 27 korrik 2019. E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i diskutushem. 0673881271
Leaflet
Në fillim