Bmw Seria 1 Okazionnn!!!!

6 500 EUR

Shitet nga: Bmw 14 Maj 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bmw Seria 1
118 Nafte manuale , makines sa po i jane prere letrat dhe dogana
Makina i ka gjitha sherbimet e kryera
Me sensor parkimi , navigator te madh, start stop me fikje ne trafik
DvD dhe aux
Leaflet
Në fillim