OKAZION///

4 300 EUR

5 200 EUR

Shitet nga: Arlind 26 Qer 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW 118, shume ekonomike dhe ne qytet dhe ne linje, 177000 km te verifikueshme, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,xhama elektrik, komanda ne timon, start stop,klima, fenera me lup, goma te reja. Nuk eshte makin tregu.
Leaflet
Në fillim