Okazion Bej thundra lope

10 LEK

1 000 LEK

Shitet nga: Tomi 27 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bej thundra lope me makineri te prur nga italia e me provoi pune 10vjecare ne itali.bej pastrim te plot +mjekim .berja e thundrave eshte e domosdoshme te pakten 2her ne vit dhe ndikon pozitivisht ne shendetin e lopve ne shtimin e qeumshti 4-5litra me shume dhe ne mbar shtimin.per me shume tel 0696728473 puna behet ne stallat tuaja.
Leaflet
Në fillim