Bmw seria 1

4 320 EUR

4 800 EUR

Shitet nga: Bmw 03 Tet 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Ndezje start & stop komanda ne timon navigator serdile me ngrohje para sensor mbas 2 gomat para te reja sherbimet te bera ne kohe, tregues i presionit te gomave ne rast kur bien goma. Makin shume e shpejt e paster dhe ekonomike. Kamjo me 6 marshe.
Leaflet
Në fillim