BMW seria 1 modeli 118 2007

4 590 EUR

5 600 EUR

Shitet nga: Toni 15 Korr 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
shitet BMW seria 1 modeli 118 motori 1.830 Diezel me 130.000 km dhe fuqia moterike 75.269 KW/T.
Vetura eshte ne itali momentalishte. Shitet per arsye se mos perdorimi te metjeshem nga perdorisi i mjeti. çmim i diskutueshem...! Per cdo informacion te metejshem ju mirpresim. Ju faleminderit !
Leaflet
Në fillim