Bmw seria 1 118d

4 800 EUR

Shitet nga: Bmw 10 Qer 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shes bmw seria 1. Makina posedon komanda ne timon, ndezje start & stop, serdile me ngrohje, sensor parkimi mbrapa. Gomat e para jan te reja. Te gjitha sherbimet jan ber ne kohe. Eshte makin e shpejt dhe e fuqishme por dhe ekonomike. Çmimi i diskutushem.
Leaflet
Në fillim