Bmw 118D

5 500 EUR

Shitet nga: Bmw 24 Jan 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW 118d 09/2008, Metalizato(ngjyre e hirte). Kambio Manuale 6 marshe. Motorr 2000cc nafte me 143kuaj/fuqi. Ndezja me button. Start&Stop system. (Ne semafor makina fiket automatikisht, 2 Celsa Elektronik. Timon BMW origjinal ne gjendje shume te mire i levizshem sipas preferences dhe gjatesise. Klima Auto-tronike bi-zona digitale. Diferenciali aktiv - i Pasem. Sistem stabiliteti ESP, DTC. System BMW Business Radio/CD/MP3/ AUX. Fish 12V per karikim. Disqe Alumini 16” BMW origjinale ne gjendje te shume mire. Goma te REJA 100% Para-Mbrapa NEXEN N8000 URS(RSC). Gjendja Motorrike dhe Xhenerike Shume .Eshte perdorur Gjithmone VAJ BMW origjinal. Shume e mirembajtur dhe e bukur :) Shume ekonomike: 5.2 L/100km. Targa AA dhe shume pak e perdorur ne Shqiperi( nuk ka bere me shume se 25.000 km). Eshte perdorur vetem ne fundjave. SHERBIMET Vaj Origjinal 15000 leke/litri dhe Filtra MAHLE origjinal me faturat perkatese tek BMW Passion. cmimi i diskutueshem! FLM
Leaflet
Në fillim