BMW 118d 2005

3 599 EUR

4 300 EUR

Shitet nga: Emer 22 Korr 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet BMW seria 1 118d me nafte e vitit 2005 205,000.Makina eshte kambio manuale me 6 marsha, xhama elektrik , pasqyra elektrike , klima bizonale, ndezje start/stop me buton , drita led , tapiceri shume te paster , xhama te zinj te pasem te çertifikuar . Makines i jan bere te gjitha sherbimet ne kohe dhe letrat i ka te paguara deri ne 31 mars 2021. Cmimi i pa diskutueshem. 069 245 5806 .
Leaflet
Në fillim