BMW 118 VP 28/12/2004

4 000 EUR

5 300 EUR

Shitet nga: Ardit 26 Korr 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet bmw 118 D ne gjendje shume te mire. E targuar ne nentor 2018. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera. Me xhama dhe pasqyra elektrike,mbyllje qendrore me pult,me dy celesa origjinal. Salloni lekure e zeze, e paster si brenda dhe jashte. E gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi: 4000Euro i pa diskutushem
Nr tel: 0698998945 vetem wecap
Leaflet
Në fillim